Кому банки дають кредити готівкою в 2016 році?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

З кінця 2015 року банки і мікрофінансові компанії активно почали видавати кредити готівкою в Україні. Але кредит отримують не всі бажаючі — частина клієнтів банки відсівають, і намагаються видати кредит тільки надійним позичальникам.
joxi

Щоб наши читачі легше отримували кредити, ми склали портрет клієнта, з яким банк імовірніше видасть кредит.

Кого залучають на кредитування?

«Портрет хорошого позичальника в інтернеті — офіційно працевлаштовані особи у віці від 25 до 65 років». Таку інформацію дають банки своїм менеджерам.

Наш інтернет-сайт отримує від банків фідбек по кожній заявці. Тому ми знаємо, які заявки найкраще перетворюються в оформлення кредиту.

Ми узагальнили 3 сегмента аудиторії, які найчастіше отримують кредит готівкою в Україні
Портрет клієнта 1
Жінка-пенсіонерка. У даному випадку банку не доводиться турбуватися і оцінювати ризики, адже людина стабільно отримує свої пенсійні. Це дозволяє банку лояльніше ставитися до поданої заявки.
Вік 57,5 років і старше.

Як правило, подають заявку на кредит готівкою, з метою покупки техніки, ремонту, весілля дітей.

Портрет клієнта 2
Жінка 35-50 років, офіційно працевлаштованих на великому підприємстві (завод або держ. установа зі штатом від 1000 осіб і більше), зі стажем роботи від 1 року.

Насправді цей вік є ключовим і найбільш підходящому кожному банку. Робота на великому підприємстві гарантує стабільність заробітку, тому таким клієнтам банки готові позичати великі суми.
Такий клієнт не має погану кредитну історію і з більшою ймовірністю отримає кредит.

Портрет клієнта 3
Чоловік або жінка, працівник бюджетної організації (держ. установи, навчального закладу, установи мед. сфери, охорони правопорядку тощо)

Клієнти, які найбільш схильні до покупок в кредит і отримання грошей під відсоток. У таких клієнтів завжди є офіційна довідка про доходи і можливість стабільно виплачувати кредит.
Вік даної аудіторії варіюється від 28 до 55 років. Як чоловіки, так і жінки.

Активно користуються соц. мережами, пошуком, і в цілому інтернетом.
На які цілі банки охоче видають кредит
2-1
Впевнені даний матеріал був корисний вам.

 • Виталий Бедлецкий

  В наш час хоч і кредити стали не зовсім популярними, але на мою думку це добре, коли в людини є можливість взяти кредит готівкою для нагальних потреб таких як ремонт або мандрівка. Тип паче, якщо вам потрібно взяти кредит на невеликий термін під малий відсоток, або навіть без відсотків, то такі пропозиції, на мою думку, дуже вигідні для клієнтів банків і дають легке вирішення нагальних потреб.

 • Віталія

  Позичальник повинен мати стабільне фінансове становище, це висока заробітна платня, стаж роботи більше 1 року, майнове забеспечення. Видача кредиту для банків-це дуже великий ризик, тому банки мають бути впевнені в тому, що позичальник зможе повернути не тільки кредитні кошти, але й сплачувати відсотки за користування. Зараз збільшився відсоток неповернених кредитів у зв’язку з погіршенням фінансового становища населення.

 • Артур Теплов

  Цікава стаття, яка може допомогти всім бажаючим взяти кредит. Я не дуже люблю брати щось в кредит, проте іноді він дуже необхідний(особливо готівкою). У свій час кредит врятував мене під час проблем з фінансами через ремонт у квартирі.Малий відсоток(або його відсутність) значно покращує попит клієнтів на позики банків. З часом можливість отримати кредит стає все примарнішою, бо все більше людей не потрапляє під заявлені у статті потрети «ідеальних позичальників». Тому саме для них ця стаття буде своерідним порятунком та інструкцією в отриманні ідеальної позики.

 • Volodymyr Kostenko

  Цікава стаття, але для більшості людей вона є неактуальна, оскільки банки, як правило будуть ставити дуже високі відсотки (оскільки ситуація з курсом гривні незрозуміла) на кредити і небагато людей зможуть собі це дозволити. Кому захочеться брати одну суму, а повертати вдвічі більшу? Ясна річ, що мало таких людей. Нашим банкам треба постаратися, щоб люди могли спокійно брати в них гроші.

 • Helen Bird

  У наш час буває дуже складно отримати бажану річ чи послугу через стрімке підвищення цін. Здавалось би — ось воно, раціональне рішення проблеми, що може виникнути через брак фінансів. Мені доводилося двічі користуватися такою можливістю в студентські роки, і я реально була вдячна за неї. Але виникає питання: як в тяжкі для країни часи банки будуть ставитися до позичальників? Дякую за наданий в статті матеріал, завдяки йому картина кредитувань 2016 прояснилася.

 • Lina Wolf

  Кредити є дуже зручними для населення, тим паче зараз, коли грошей в людей зовсім мало. Дуже зручно купити техніку або нерухомість зараз, коли є необхідність, а гроші повертати поступово, частинами, адже на квартиру, наприклад, за півроку не назбираєш, нажаль. Або якщо дуже хочеться новий телефон, а вільних коштів нема, то теж кредит дуже виручає. Тому не бачу в кредитуванні нічого страшного, як вважають деякі.

 • Валентина

  На мою думку, як раз пенсіонери у наш час неохоче беруть кредити, бо не мають такого доступу до інформації, як молодше покоління, у якого під рукою є інтернет и гаджети. Також, я навіть не можу уявити когось із представлених портретів клієнтів, хто брав би кредит, наприклад, на навчання або на урочисте святкування. Підтримую кредит, взятий на нерухомість, бо він як правило має найбільші шанси окупитися. Я вважаю, банки мають переглянути і розширити свій спектр клієнтів.

 • Олена Волик

  При будь-яких кредитних умовах позичальник переплачує майже вдвічі, особливо коли це авто-кредитування або іпотека. Також не вигідно брати кредити в валюті, так як гривня з кожним роком втрачає свої позиції і невідомо, який курс гривні буде через 5-10 років при довгостроковому кредитуванні. З іншої сторони, для більшості населення-це єдина можливість придбати бажану річь. Деякі постійно живуть за рахунок кредитів.

 • Наталия

  По своєму досвіду можу сказати, що занадто суворих обмежень при видачі кредиту немає. Безумовно, має значення розмір кредиту. Якщо сума не дуже велика, її можуть видати навіть без довідки про зарплату. Строгих обмежень за віком також не помічала. В той же час досвідчений банківський працівник здійснює своєрідний фейс-контроль. Ну і, звичайно, перевіряється кредитна історія клієнта.

 • Tasha

  Найголовніші умови — це позитивна історія та фінансовий стан клієнта. Хоча, бувають випадки, коли банк йде на поступки своєму неофіційно влаштованому клієнту, якщо той. є надійною людиною та співпраця триває вже довгий час.

 • Karina Golub

  Досить дивна статистика. Думала. що тут буле середній клас, а виявляється пенсіонери. Думаю, далеко не всі наважаться та і не всім дадуть. І дивно, що банки готові більше давати кредити жінкам. Чи це пов’язано з тим, що в країні війна?

 • mr Yiadom

  QUEEN КРЕДИТНА COMPANY (queenceloan@gmail.com) Повідомляє все заявник кредиту. Це добре відомий кредит компанія зі Сполучених Штатів Америки допомогла тисячам людей з різних країн. Ця компанія отримала нагороду з найбільш чудових кредитних мурах від компанії кредиту 2015 року, щомісяця мінімум 17 і 25 клієнтів надати кредит, і вони були сьогодні з хорошими інвестиціями, якщо ця компанія надає вам кредит, ви повинні використовувати Половина кредит в інвестиції. Вам буде надано кредит, якщо ви в цьому QUEEN КРЕДИТУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА queenceloan@gmail.com, Ви шукаєте бізнес-кредит? Кредити, позики консолідації заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал і т.д. Або ви втратили кредит в банку або обдурите не зізнається яким позичкова компанією виклику? , Ми приватні кредитори, кредити компаніям і приватним особам за низькою ставкою 2% і клієнтів для наших клієнтів кращий сервіс електронної пошти; Queenceloan@gmail.com ЦІЄЮ ФОРМИ заявки на отримання кредиту. Ім’я: Прізвище: Стать: Контактна адреса: Країна: Пол: Дата народження: Щомісячний дохід / Річний дохід: Сума кредиту Обов’язковий: Кредит Тривалість: Рід занять: Номер телефону: Queenceloan@gmail.com) На кредит, який вид кредиту ви шукаєте, ви шукаєте бізнес-кредит? Кредити, позики консолідації заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал,

 • favour

  Здравствуйте, Містер / місіс
  Легко отримати доступ до забезпечених справжнього онлайн коштів послуг на послугами
  процентна ставка лише 3%. Подати заявку на наступні кредиту.
  Персональні кредити (безпечний і незабезпечених)
  Бізнес-кредити (безпечний і незабезпечених)
  Позики консолідації та багато іншого.
  Ми сертифіковані, достовірної, надійної, швидко й динамічний.
  Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації. favourloaninvestor@Gmail.com favourloaninvestor@yahoo.com
  З роду побажаннями користь кредиту інвестора INC

 • Lucia Rose

  Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними відсотками на рівні 2% в період від одного року до 50 років у будь-якій частині світу. Ми пропонуємо кредити від € 5000 до € 100 млн. Наші позики добре застраховані для максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись про отримання кредитора юридичного кредиту? Ви швидко кусаєте нігті? Замість того, щоб побити вас, зверніться до Марка Домашнього Кредиту (Кредитні Служби) зараз, експерти, які допомагають зупинити погану кредитну історію, щоб знайти рішення, що перемога є нашою місією. Електронна пошта: Info.newspring.kredit@gmail.com

  Заявники повинні заповнити анкету після отримання кредиту:

  ФОРМА ЗАСТОСУВАННЯ ЗА ВИГОДИ

  ЗАЯВКА ЗАСТОСУВАННЯ

  Ваше ім’я та прізвище *

  Ваша електронна адреса *

  Ваш номер телефону *

  Вашу адресу *

  Твоє місто *

  Штат / провінція *

  країна *

  Секс *

  Дата народження *

  Мати рахунок? *

  Ви подали заявку раніше? *

  Потрібна сума кредиту *

  Довжина кредиту *

  Назначення позики *

  Надішліть мені відскановану копію вашого ідентифікатора: *

  E-mail клієнта: Info.newspring.kredit@gmail.com

  Здравствуйте

  Містер Марк Мол.

  Info.newspring.kredit@gmail.com