Кредит пенсіонерам 2016

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Не так давно кредит пенсіонерам взяти було вельми проблематично з-за обмеження більшістю банків віку позичальника на рівні передпенсійного. Але зараз ринок споживчого кредитування став рясніти спецпропозиціями, спрямованими на людей, що увійшли в пенсійний вік.

Кредит для пенсіонерів видається банками і працюючим і непрацюючим позичальникам. Банк має право вимагати будь-який документ, в залежності від конкретного випадку: довідку про доходи, пенсійне посвідчення або інший документ для підтвердження доходу. Але, можливо, щоб видати позикові кошти пенсіонеру, банк не буде вимагати підтвердження його доходів, адже наявність щомісячної пенсії знижує банківські ризики.

На нашому порталі зібрані одні з найвигідніших пропозицій банків, які видають пенсійний кредит. Вибрати відповідний вид кредитування, Ви можете, порівнявши умови запропонованих варіантів. Визначившись, переходьте до заповнення заявки і надішліть її в банк. У тому випадку, якщо в ході оформлення буде допущена помилка, співробітник банку уточнить необхідні йому дані і відповість на всі запитання, зв’язавшись з вами в телефонному режимі.

Якщо ви знаходитесь на пенсії — можете сміливо брати кредит, адже у вас завжди є стабільний і гарантований дохід, тому виплачувати його буде просто.