5 причин взяти кредит на картку в Манівео (MoneyVeo)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

enotМанівео — одна з перших онлайн МФО, хто почав видавати дистанційні позики на картку через інтернет. У організації є свої плюси і мінуси, постійні клієнти і незадоволені позичальники.

Хто і на які цілі бере онлайн позики до зарплати МФО Манівео? Як відбувається процедура отримання грошей у борг? Чи є які стоять причини, щоб звернутися саме в цю мікрофінансову організацію?

На які цілі беруть позики в Манівео?

Взяти мікрокредит в Манівео можуть громадяни У віці від 20 до 100 років, що мають паспорт та мобільний телефон, а також особисту електронну пошту.

Також у позичальника повинна бути прописка на території країни та постійне джерело доходу. З вимог до позичальнику можна зробити висновок, що в МФО Манівео позики беруть практично всі категорії громадян: студенти, пенсіонери і звичайні працездатні громадяни.

Якщо говорити про мету отримання позички (отримання позички безробітнми), то вони також різноманітні, як і аудиторія позичальників. Зазвичай клієнти Манівео беруть гроші в кредит на:

Невідкладні повсякденні потреби. Часто ми стикаємося з ситуацією, коли до зарплати залишилося ще кілька днів або тиждень, а грошей від останньої виплати вже не залишається. В цьому випадку клієнти звертаються за фінансовою допомогою в МФО Манівео. Гроші витрачають на продукти харчування, оплату комунальних послуг, бензин або проїзд в громадському транспорті та на інші дрібні повсякденні витрати.
Проведення весілля (ювілей, день народження, зустріч дружини з пологового будинку тощо), придбання подарунків на весілля, день народження кращого друга, святкове оформлення квартири до свята, замовлення квітів для коханої дівчини і т. д.
Дорогі покупки. Коли грошей не вистачає на найнеобхідніше, важко уявити, як їх може вистачити на щось інше, наприклад, на купівлю сезонного одягу (пальто, шуба, пуховик і т. д.), новий телефон або побутову техніку, спортивні товари і т. д.
Ремонт автомобіля, купівля нової гуми, запчастин і т. д. Автовласники старих іномарок і вітчизняних автомобілів знають, як часто «залізному коню» потрібно дрібний або великий ремонт, заміна будь-яких деталей, масла і т. д. В цей же список можна віднести терміновий ремонт побутової, аудіо та відеотехніки, яка теж частенько виходить з ладу.
Часта причина оформлення позики — перекредитуватися для погашення щомісячного платежу по кредиту в банку. Позичальники не хочуть ризикувати і допускати навіть незначної одноденної прострочення в погашенні кредиту, тому при затримці зарплати оформлюють короткострокові позики і погашають ними банківський кредит.
Послуги стоматолога, косметолога, дорогі ліки і т. п.

Де подається онлайн заявка в Манівео?

Мікрофінансова організація Манівео пропонує своїм позичальникам тільки один спосіб отримання мікрокредиту — за допомогою заповнення анкети через інтернет. Заповнити заявку по телефону або в офісі МФО не можна.

Першим ділом позичальникові пропонують вибрати суму і термін на калькуляторі, заповнити анкету на отримання грошей у борг з докладним зазначенням всіх паспортних даних, місця роботи, адреси реєстрації та фактичного проживання. Після цього позичальник повинен вибрати відповідний спосіб отримання грошей.

Якщо вибрати позику на карту, її доведеться прив’язувати до особистого кабінету на сайті. Це означає, що підійдуть лише карти VISA, Mastercard, Maestro, випущені українськими банками.
Після прив’язки анкета піде на розгляд. В ході розгляду співробітник МФО подзвонить позичальнику і задасть кілька запитань по анкеті, щоб переконатися, що саме він залишає заявку на сайті.

Протягом 60-120 хвилин компанія прийме рішення. Якщо заявку схвалять, клієнтові потрібно буде підтвердити умови кредитування і вписати код АЦП з СМС-повідомлення в спеціальне поле особистого кабінету. Після своєрідного «підписання» договору позики відправлять гроші на карту миттєво. А от термін їх зарахування буде залежати саме від платіжної системи та банку, що емітував пластик клієнта.

См.також: Чому можуть відмовити у видачі кредиту?

5 причин отримати позику в Манівео

Мікрофінансові організації давно ведуть негласну війну за кожного клієнта, пропонуючи більш лояльні умови кредитування, низьку процентну ставку, мінімальні вимоги до клієнтів або моментальне розгляд заявки. Свої переваги та особливості є в кожній організації, в тому числі, у Манівео.

1 причина — низька процентна ставка від 1.2% до 1.9% в добу

У МФО Манівео відносно низька процентна ставка і вигідна програма лояльності для повторних позичальників з планомірним зниженням % на 0,1% пункт після кожного погашеного мікрокредиту. Мінімальна процентна ставка після 8-го позики складе всього 1,2% на добу. Такі вигідні умови кредитування пропонують лише поодинокі МФО.

2 причина — уважна служба підтримки

У мікрофінансової організації є безкоштовний contact-центр, по якому можна абсолютно безкоштовно зателефонувати з будь-якого мобільного або стаціонарного телефону з будь-якого регіону і міста України.

Також у компанії є форма онлайн-чату з консультантом. Вона розташовується на сайті. Тут також можна задати будь-яке питання від вимог до позичальників та оформлення заявки до прохання допомогти розібратися в помилці системи або вирішити спірну ситуацію і т. д.

Якщо вірити відгукам, консультанти чату досить адекватні, уважні, намагаються допомогти і швидко відповісти на будь-яке питання. Супорт Манівео в цьому плані нарікань не викликає.

3 причина — великі суми до 10000 грн. новим клієнтам

У більшості мікрофінансових організацій максимальна сума для нових клієнтів обмежена. При цьому в документах або на умовах про це немає ні слова. При оформленні першого мікрокредиту в МФО Манівео позичальник може розраховувати на схвалення будь-якої суми в межах максимально встановленого компанією ліміту.

4 причина — мобільний додаток для iOS і Android

Завдяки безкоштовним мобільним додатком, який можна завантажити та встановити на телефон, брати мікрозайм в Манівео можна абсолютно в будь-якому зручному місці. У позичальника завжди буде швидкий доступ до особистого кабінету, де можна подивитися суму заборгованості, дату платежу та комісію, а також реквізити для оплати. А якщо потрібно, то в додатку можна навіть погасити заборгованість.

5 причина — позику можуть отримати літні люди віком до 100 років

Мабуть, крім Манівео не існує більше ні однієї кредитної організації, яка готова видати мікрокредит позичальників віком до 100 років. Це, безсумнівно, відмінна причина для пенсіонерів — звернутися за позикою саме в цю компанію.