5 причин взяти мікрокредит в швидко гроші (sgroshi)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Невеликий позику в мікрофінансової організації — відмінна альтернатива дружньої позиці грошей. Взяти мікрокредит до зарплати можна в сотнях і навіть тисячах микрокредитных компаній, які працюють по всій Україні.
Але як вибрати з них найкращого кредитора, який надасть гроші під невисокий відсоток з можливістю продовження, дострокового погашення та іншими перевагами?
Для чого люди звертаються в мікрофінансові організації?
На що вони займають гроші?
Чому варто вибрати компанію ШвидкоГроші з сотень інших претендентів?

Чому люди позичають гроші у ШвидкоГроші?

Частіше інших мікрофінансовий сектор залучає позичальників з невеликим достатком. До таких можна віднести соціально-незахищені верстви населення, пенсіонерів, студентів з 20 років, багатодітні сім’ї, матерів, які виховують дітей самостійно і т. д.

Часто послугами позик до зарплати користуються і звичайні громадяни, які відчувають тимчасові фінансові труднощі з різних причин (затримали зарплату, нестача власних грошей і т. д.)

До найбільш частих причин отримання мікропозик можна віднести:

Форс-мажорна ситуація, в якій терміново знадобилися гроші. Це може бути екстрене лікування, придбання ліків, квитків на поїзд або літак і т. д.
Незапланована дорога покупка. Зазвичай люди заздалегідь відкладають (збирають) гроші на потрібну дорогу річ, однак найчастіше піддаються поривам купити що-то з великою знижкою. Це може бути будь-яка річ від нового дивана до зимового пуховика. В цьому випадку єдиним порятунком виявляються експрес-позики за одним паспортом.
Бажання погасити борг новою позикою. Люди часто оформляють нову позику і погашають їм старий борг перед одним, вносять платіж по кредиту, відправляють гроші в іншу микрокредитную організацію. Таке буває часто-густо. Люди беруть нові позики на погашення старих і таким чином потрапляють в саму справжню кредитну кабалу, з якої практично немає виходу.

Як подається онлайн заявка на мікрокредит в ШвидкоГроші

Для початку заповнення заявки можна скористатися пропозицією нижче:

Вигідна позика на карту від ШвидкоГроші(sgroshi.ua)

Процедура оформлення позики починається цілком стандартно: клієнт вибирає бажану суму і термін на калькуляторі, реєструє особистий кабінет, авторизується через соціальні мережі.

Далі заповнює детальну анкету на надання мікропозик, проходить верифікацію через особистий кабінет інтернет-банку. Для цього йому потрібно ввести логін, пароль від особистого кабінету інтернет-банку на сайті і одноразовий пароль для входу, зайти в свій персональний інтернет-банк через сайт кредитора.

Після цього анкета позичальника йде на розгляд, за результатами якого приймається остаточне рішення.

Якщо заявку схвалили, клієнта просять надати сканкопіі або фотографії паспорта для остаточної перевірки. Компанії потрібен перші 2 розвороту паспорта з чітким зображенням номера та серії документа. Перевірка фото здійснюється автоматичною програмою і забирає від 15-30 хвилин до декількох годин.

Як тільки перевірка буде закінчена і фото пройдуть модерацію, на телефон позичальника буде відправлений код АЦП для акцепту індивідуального договору позики. Його треба вказати в електронному документі, тим самим підписавши його.

Після цього гроші будуть відправлені на іменну банківську картку негайно. Однак подальший термін зарахування буде залежати від банку-емітента і платіжної системи картки.

5 причин отримати гроші в ШвидкоГроші

Кожна мікрофінансова компанія має свої позитивні і негативні сторони. Однак вибір на користь того або іншого кредитора позичальники роблять, ґрунтуючись саме на плюсах. У компанії ШвидкоГроші теж є позитивні сторони, які приваблюють сюди безліч клієнтів.

Перша причина отримати гроші в ШвидкоГроші— видача великих сум

Мікрофінансова організація ШвидкоГроші — одна з небагатьох компаній, яка пропонує видачу до 30000 гривень в сегменті позик до зарплати. Зазвичай цей сектор мікрокредитування обмежується сумами до 10-15 тис.

При першому зверненні позичальник може розраховувати на кредитний ліміт до 2000 грн., при повторному — до 5000 грн. Максимальна сума позики — 30000 гривень буде доступна з третього разу.

Друга причина — можливість продовжити строк кредитування

Кожен позичальник ШвидкоГроші має можливість відстрочити дату платежу на термін до 7, 15 або 30 днів. В цьому випадку позичальник не допустить прострочення і не стане боржником. Щоб скористатися послугою, потрібно попередньо оплатити комісію за пролонгацію, яка буде вказана в особистому кабінеті.

Потенційному позичальнику пролонгація обійдеться за ціною стандартного користування позиковими засобами без додаткових накруток і штрафів. Наприклад, за 7 днів продовження доведеться заплатити 13.3% від суми мікрокредиту, за 15 днів — 28.5%, а за 30 днів — 57%.

Третя причина — отримати гроші можна з будь-якою пропискою
ШвидкоГроші видає позики до зарплати клієнтам, які мають постійну реєстрацію в будь-якому населеному пункті країни. На відміну від микрокредитных компаній, які кредитують населення в офісах лише в тому випадку, якщо позичальники мають місцеву прописку, в ШвидкоГроші готові надати гроші навіть тим, хто живе у віддалених населених пунктах, на периферії і т. д.

Оформити позику відтепер можна, навіть проживаючи або перебуваючи в іншому місті. Наприклад, позичальник прописаний в Дніпрві, але постійно живе в Харкові. Він запросто може оформити мікрокредит у компанії ШвидкоГроші на вигідних умовах.

Четверта причина — отримати гроші можуть пенсіонери в будь-якому віці

Мінімальні вимоги компанії до позичальників свідчать, що позики підставляються у віці від 18 років. При цьому максимальний віковий поріг не існує. Це означає, що ШвидкоГроші надає гроші в борг не тільки студентам і працівникам, але й пенсіонерам в будь-якому віці. Отримати гроші можна в 60, 70, 80 або навіть 90 років.

Підсумкове рішення буде винесено скоринг-системою на підставі комплексної оцінки, але подати заявку позичальник може в будь-якому віці.

П’ята причина — відносно невисока процентна ставка

За користування позикою компанія стягує 1.9% від тіла кредиту за кожен день. Конкурентоспроможна ставка на 0.1-0.2% пункту нижче, ніж у більшості інших компаній, що пропонують аналогічні мікрокредити. Побачити це можна по порівняльній таблиці.