4 секрета, які допоможуть взяти мікрокредит на карту ПриватБанка з мінімальною переплатою

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Мікрокредит на карту — найшвидший і популярний спосіб отримання грошей у борг, а карта Приватбанку — найпоширеніший пластик серед українців. Найчастіше позики оформляються саме на картки Приватбанку.

Де отримати вигідний мікрокредит, або мікрокредит до зарплати? В якій організації видають гроші цілодобово? А де можна отримати кредит на картки Maestro? Чи можна отримати гроші в борг безробітному та які проблеми чекають потенційного позичальника? Особистий досвід отримання позики в одній з найпопулярніших МФО від нашого постійного відвідувача.

Де взяти мікрокредит на карту Приватбанку онлайн?

Потенційним позичальникам, яким терміново знадобилися гроші в борг, простіше всього звернутися в онлайн МФО за отриманням позики. Дистанційні мікрокредити — найшвидший спосіб отримати позики не виходячи з дому.

Для оформлення такого кредиту позичальник повинен мати доступ в інтернет, паспорт, мобільний телефон та 30 хвилин вільного часу.

Процедура оформления онлайн-займа условно делится на несколько шагов:

  • Сначала заемщику нужно выбрать сумму и срок, который будет оптимальным для своевременного возврата денег. Лучше всего указывать дату через 2-3 дня после зарплаты. Вдруг, ее задержат или банк произведет зачисление чуть позже. В крайнем случае, вы всегда сможете закрыть заем раньше срока с пересчетом процентов.
  • Вторым шагом станет регистрация личного кабинета и подтверждение условий. При регистрации обычно нужно указать ФИО, номер телефона и электронной почты, аккаунты в социальных сетях. Все контакты нужно будет подтвердить, вписал коды из сообщений.
  • Непосредственное заполнение анкеты-заявления на поучение займа. Здесь потенциальный заемщик должен правильно и без ошибок заполнить все пустые поля онлайн-анкеты, указать паспортные данные, ответить на вопросы личного характера, внести информацию о работе и т.д.
  • Отправка заявки на рассмотрение и ожидание решения. Скорость рассмотрения заявки зависит от конкретной организации и методов ее проверки. Существует несколько разновидностей проверки: ручная модерация (запросы в БКИ, звонки на работу и контактным номерам), скоринг-воды. В первом случае клиенту придется ждать результата в течение минимум 30 минут, а максимум составляет 1-3 часа. Во автором случае время ожидания редко превышает 5 минут.
  • Если займ одобрен, на телефон придет смс-сообщение с поздравлением и кодом АЦП, который нужно указать в личном кабинете. После этого договор займа будет считаться заключенным, а микрозайм переведут на карту ПриватБанка моментально.

Среди МФО, которые имеют скоринг-проверку и готовы предоставить микрозайм на карту ПриватБанка срочно, можно выделить следующие:

1.MoneyVeo
2.Ccloan
3.Єврогроші
4.Займер
5.ШвидкоГроші

Де дадуть цілодобово онлайн?

Отримати мікрокредит на карту Приватбанку онлайн безвідмовно і цілодобово можна лише в кількох організаціях з представленого списку:

MoneyVeo
Ccloan
CreditUP

Тут можна отримати реальні гроші в будь-який час доби, а не тільки подати заявку вночі і чекати наступного дня, коли її розглянуть. Адже саме так зазвичай і буває насправді. Організації на своїх сайтах і в рекламі вказують, що працюють цілодобово, але насправді вони лише приймають заявки в будь-який час, а ось їх розглядом і переказом грошей займаються в робочі години за графіком.
microcredit

Проблеми отримання позики безробітними

Отримати мікрокредит на карту Приватбанку безробітним в принципі досить проблематично, адже не кожна МФО готова ризикувати доходом, видаючи мікрозайм, який позичальнику за фактом нічим погасить.

Такої категорії клієнтів, як «безробітні» отримати позику в онлайн МФО набагато легше, ніж в офлайн організаціях. В першу чергу, це пов’язано з відсутністю додаткових перевірок при отриманні онлайн позик на відміну від стандартного отримання грошей готівкою в офісах МФО. У подібних організаціях за місцем роботи потенційного позичальника практично завжди дзвонять, перевіряють зарплату, стаж, цікавляться його особистими якостями працівника. Також телефонують колегам по роботі і друзям з метою перевірки.

У більшості онлайн МФО таких перевірок немає, хоча і трапляються винятки Credit365. Тут просять вказати номер робочого телефону або колег, в обов’язковому порядку телефонують.

Однак взяти позику безробітному все-таки можна. Перший варіант — отримати мікрокредит, вказав недостовірну інформацію. Пам’ятайте, що в разі неповернення позики мікрофінансова організація може розкрити обман і подати заявление за фактом шахрайства і його неодмінно візьмуть у роботу, адже злочин наявності. З іншого боку, якщо повернути гроші вчасно, про це навряд чи стане відомо. Чи варта гра свечь? Напевно, немає, але зовсім відчайдушним підійде і такий варіант.

Позичальнику достатньо знайти МФО зі скоринг-води і відсутністю перевірок, заповнити анкету, вказати в графі «робота» своє останнє місце і спокійно чекати рішення.

Для тих, хто брехати не хоче, є ще один простий варіант, як можна отримати гроші безробітному без обману — звернутися до МФО, в анкеті якої немає питань про роботу. Такі компанії існують. Наприклад, анкета МФО ШвидкоГроші не містить інформацію про місце роботи. Нема питань, нема відповідей, нема обману.