Мікрокредити фізичним особам онлайн. 2 головних правила отримання

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Мікрокредити фізичним особам набули останнім часом широкого поширення повсюдно. Причиною непідробного інтересу до мікрокредитування послужила загальна ситуація в країні (інфляція, зарплати, які не піднімають, виникли борги і т. д.) Щоб елементарно дотягнути до наступної зарплати, люди звертаються в мікрофінансові організації за допомогою.

Де взяти мікрокредит приватній особі? Як вибирати МФО? Якими критеріями і принципами керуватися? Як розрахувати позика максимально точно і зробити вибір на користь найдешевшого?

Де можна взяти мікрокредит приватній особі?

Мікрокредит фізичним особам готові надати МФО міста, ломбардах, банках, кредитно-споживчих кооперативах і т. д.
Якщо звертатися в ломбард, потрібно ліквідну заставу (золоті прикраси, дорога техніка в ідеальному стані, телефони і т. д.) Не найкращий варіант для позичальника, якому терміново потрібні гроші.

КПК можуть запропонувати велику суму на тривалий строк, але цей варіант підійде клієнтам, у яких в запасі є 1-2 тижні вільного часу. Звертатися в банк за маленькими сумами — не резонно, ці організації такі позики не надають. Та й отримати кредит у банку можна лише з гарною кредитною історією та наданням спеціального пакету документів (довідка про зарплату і зайнятість»).

Пильну увагу потенційному позичальникові потрібно приділити саме мікрофінансовим організаціям. Вони мають досить лояльні вимоги до клієнтів, пропонують різні суми і терміни, можуть видати гроші дистанційно або в офісі. За рахунок такого розмаїття кожен знайде собі МФО, яка пропонує вигідний микрозаем фізичним особам на певних умовах.
mikrozaymi

МФО діляться на офлайн і онлайн, довгострокові і короткострокові. Онлайн-організації (Ccloan, Moneyveo, CreditUP, GlobalCredit, EuroGroshi і т. д.) видають гроші в борг дистанційно через інтернет. Для отримання мікрокредиту позичальнику потрібен лише телефон і комп’ютер з виходом в мережу. Заявка подається на сайті організації, а гроші зараховуються на картку, рахунок у банку або будь-яким іншим способом, який вибере клієнт. Перевагою цього способу оформлення є широка географія присутності. Позики видаються по всій Україні в будь-якому населеному пункті країни.

Офлайн МФО (ШвидкоГроші, КФ і т. д.) займаються наданням мікропозик фізичним особам в офісах, розташованих в різних містах. Для отримання грошей, позичальникові потрібно відвідати один з таких офісів, подати заявку, підписати документи та отримати гроші готівкою в касі. Отримати позику в будь-якому місті вже не вийде, так як процедура оформлення кредиту відбувається не на дому позичальника, а в офісі МФО.

Алгоритм вибору мікрокредиту

Вибирати позику своєї мрії можна по-різному. Для одних вирішальним фактором на користь тієї чи іншої МФО може стати швидкість розгляду заявки. Для інших на першому місці буде компанія, яка пропонує гроші під найнижчий відсоток. Третім важливим відсоток схвалення. А є позичальники, які хочуть знайти мікрозайм, який буде в тій чи іншій мірі задовольняти всім параметрам.

Останній варіант — найкращий. Коли гроші потрібно отримати максимально швидко, в першу чергу, позичальник замислюється про швидкості розгляду та відсоток схвалення в МФО. Такі показники, як процентна ставка і строк відходять на другий план. Хоча і їх важливо враховувати. Адже підсумкова сума до погашення може виявитися «непідйомною» і тоді позичальник ризикує потрапити у боржники. Розглянемо кожен з параметрів окремо.

Правило 1 — позики з найнижчою ставкою

Щоб повертати мікрокредит було не так важко, краще вибирати мікрофінансову організацію з найнижчими процентними ставками і брати гроші в борг на короткий термін. У цьому випадку підсумкова сума погашення буде нижче. Психологічно і фінансово таку суму легше повернути.

мікропозик фізичним лицамДолгосрочные позики мають більш низьку процентну ставку в порівнянні з короткостроковими мікрокредитами. Вона менше приблизно в 3-4 рази. Однак терміни кредитування тут істотно більше (мінімум 3-6 місяців). За рахунок цього підсумкова переплата більше в кілька разів.

Вам буде цікаво: Мікрокредит безробітним

У короткострокових мікропозик для фізичних осіб ставка хоч і вища в 4 рази, але погашати позику простіше за рахунок коротких термінів і відносно невеликий підсумкової переплати.

Якщо порівнювати онлайн і офлайн МФО, то більш низькі процентні ставки пропонують дистанційні позики. У першому випадку середня переплата становить 1.8% на добу за позиками «до зарплати», у другому — 2%.

Так, наприклад, серед онлайн організацій є ті компанії, які пропонують новим клієнтам безвідсотковий позику під 0% в день. Скористатися ним можуть тільки вперше звернулися позичальники МФО.

Компанія MoneyVeo і Ccloan пропонує мікрокредити своїм клієнтам під 0% на добу. Ця ставка є однією з найдешевших на ринку мікрокредитування.

Правило 2 — позики з «гарантованим» схваленням

Звичайно, жоден сервіс не може дати 100% гарантії схвалення позики, але є організації, де шансів на позитивне рішення істотно більше. До таких МФО можна віднести компанії з мінімальними вимогами до позичальників та лояльним ставленням до них (Moneyveo, Eurogroshi, КФ та інші).

Щоб отримати «гарантований» мікрозайм, фізичній особі потрібно звертатися в Moneyveo або Eurogroshi.