Мікрокредити з доставкою додому. Де отримати без зайвих проблем

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

mikrokreditМікрокредити з доставкою додому — поширений в Україні вид кредитування, коли оформлення позики відбувається не в офісі мікрофінансової організації, а за місцем проживання позичальника (найшфидший спосіб отримати мікрокредит).
Де можна отримати позику на дому? На яких умовах кредитують громадян? Як відбувається процес оформлення грошей у борг? Яка географія присутності у подібних організацій? Історія з життя нашого постійного читача про те, як він отримав мікрозайм з доставкою додому та вирішив фінансові проблеми протягом доби.

Де взяти микрокредит з доставкою додому?

5 перевірених варіантів
Незважаючи на популярність цього виду кредитування, мікрокредити з доставкою в офіс або додому пропонують не так багато великих мікрофінансових організацій. Серед найбільших ми виділили 5 МКК з різними умовами і ставками. Розглянемо їх детально в таблиці.

Назва організації/ Параметри Суми Максимальний термін Ставки
MoneyVeo 10 тис. 30 днів Від 0% на добу
Гроші в борг 5 тис. 52 тижні 0.337% на добу
Ccloan 5 тис. 30 днів 0.33% на добу
КФ Від 5 до 10 тис. грн. 14 днів Від 1% до 2% в добу
CreditUP 8 тис. 52 тижні 0.555% на добу

Як відбувається процедура оформлення позики з доставкою до дому?

Отримання віддаленого мікропозик з доставкою до місця проживання може дещо видозмінюватися в залежності від організації, хоча починається все шаблонно:

Позичальник подає заявку на надання йому мікрокредиту через інтернет, або зателефонувавши за номером безкоштовної гарячої лінії для клієнтів. Така заявка складається з декількох питань (ПІБ, місто, номер телефону) і лише показує МФО, що з’явився новий потенційний клієнт у такому-то регіоні/місті. Практично в 99% випадків заявку схвалюють за 5 хвилин. Організація не може винести остаточне рішення, адже вона зовсім нічого не знає про позичальника.
Далі головний офіс направляє відповідну інформацію агенту, який знаходиться в місті проживання позичальника. Після цього з потенційним клієнтом зв’язується персональний менеджер. Вони домовляються про зручний час для візиту. В ході телефонної розмови агент також повідомляє клієнту основну інформацію по позиці, необхідним документів і т. д. В призначену годину персональний менеджер приходить додому до позичальника. Зі слів клієнта він заповнює детальну анкету на отримання мікрокредиту, забирає підготовлені позичальником скани документів. Після цього моменту подальше оформлення розходиться в різних мікрофінансових організаціях.

Наприклад, в одній компанії агент забирає підписану позичальником анкету і йде, спрямовує її в головний офіс і чекає рішення. Якщо заявку схвалять, він знову дзвонить позичальнику і призначає нову зустріч, щоб підписати документи. У зазначений час він повторно приходить за місцем проживання клієнта з вже підготовленим і заповненим договором позики, готівкою або карткою з балансом, відповідним сумі позики. На місці клієнт підписує документи, отримує графік платежів, копію договору і гроші.

В інших компаніях після заповнення позичальником анкети, йому на підпис відразу ж вручають договір позики з основними умовами і графік платежів. Більш того, клієнту відразу ж передають спеціальну картку з нульовим балансом і ПІН-кодом, на яку в разі схвалення зарахують позику. Після цього менеджер йде і відправляє анкету і копії документів у головний офіс. На цьому його робота закінчується. У головному офісі заявку розглядають протягом кількох годин. Якщо приймається позитивне рішення, гроші переводять на залишену позичальнику мапу відразу після схвалення. Клієнта повідомляють про прийняття позитивного рішення смс-повідомленням.

Абсолютно очевидно, що більш простим і швидким способом отримання мікропозик на будинок є другий варіант, коли менеджер і позичальник зустрічаються лише один раз.

Як потрібно погашати мікрокредити з доставкою додому?

У більшості випадків такі позики надаються на тривалий термін, а значить, погашення апріорі буде не одноразовим, а поступовим.

Основна маса компаній використовує щотижневе погашення ануїтетними (рівними) платежами. У цьому випадку тіло кредиту множать на процентну ставку з розрахунку терміну кредитування і ділять на кількість тижнів. Так виходять рівні платежі.
Спочатку багатьом позичальникам подобається ідея щотижневого погашення мікропозик рівними невеликими платежами, але після кількох місяців вони розуміють, що це не так зручно, як здавалося спочатку.

По-перше, незручно кожен раз ходити і платити. У суєті дата чергового платежу може вилетіти з голови і почнеться прострочення. По-друге, більшість росіян отримують зарплату 1 раз в місяць і як правило, вже через 2-3 тижні основна її частина буває вже витрачена. Останні 1-2 щотижневих платежу до наступної зарплати багатьом позичальникам дуже важко осилити. Якщо мова йде про щомісячне погашення, то з цим все набагато простіше. Чоловік отримав зарплату, відразу вніс щомісячний платіж і спокійно живе до наступної виплати.

Деякі організації також пропонують погашення рівними платежами кожні 2 тижні. Аналогічна історія, як і в попередньому випадку.

Якщо говорити про способи погашення, то тут нарікань практично немає. МФО подбали про зручність позичальників і підготували величезну кількість різних способів оплати. Найпоширеніший з них — платіж в терміналах QIWI або через особистий інтернет-гаманець. Великою популярністю при щомісячному погашенні користується банківський переказ за реквізитами МФО.

Географія присутності різних компаній: Київ, Львів, вся Україна?

Найбільший вибір мікрофінансових організацій, де можна отримати терміновий мікрозайм з доставкою додому — у жителів столиці. Саме в Києві зосереджено найбільше МФО. Причому тут є великі мережеві організації, так і місцеві локальні структури. Чисто до київських микрокредитным компаніям можна віднести: «КФ», «ШвидкоГроши».

Вам буде цікаво: Як оформити кредитну картку в Києві

Отримати терміново позики з доставкою на будинок в Харкові можна в обмеженому колі організацій: тільки Альфа-Банк.

Реальна історія отримання позики від постійного читача — Олександра І. з Херсона

Олександру 28 років, 11 з яких він провів в Херсоні. Ще юнаком він приїхав сюди з Кіровограда вчитися і після закінчення Вузу залишився тут жити. Зараз Саша працює адміністратором в нічному клубі, знімає квартиру разом з колишнім одногрупником.

Наближався день народження Олександра і він хотів відзначити його «на широку ногу». За найскромнішими розрахунками саші потрібно було 10 тисяч, щоб відсвяткувати ІН в колі друзів. Однак виділити всю суму із зарплати він не міг. В іншому випадку у нього не залишиться засобів для існування до наступної виплати. Тоді Олександр вирішив взяти суму в борг на кілька місяців.

Він вивчив його цікавить питання з кредитними організаціями в інтернеті, подивився умови в різних компаніях, порівняв платежі. Його увагу привернула компанія Быстрозайм, яка видавала позики з доставкою додому. Такий підхід Саші сподобався і він вирішив подати заявку саме сюди.

Вибрав суму і строк, заповнив детальну анкету в інтернеті (вказав всі дані паспорта, місце роботи, адресу проживання та прописки, надав контакти, особисту інформацію і т. д.) Приблизно через 40 хвилин на телефон прийшло смс-повідомлення з попереднім позитивним рішенням і рекомендацією чекати дзвінка персонального менеджера.

Ще через годину з невеликим зателефонувала дівчина і представилася агентом МФО Быстрозайм, запитала куди під’їхати і скільки. Ще через годину персональний менеджер сиділа в орендованій квартирі Олександра і заповнювала повторну анкету.

Потім вона роз’яснила Саші всі умови кредитування, дала розписатися в документах, ознайомила з графіком платежів, залишила копії документів і пластикову картку з ПІН-кодом в конверті. Агент повідомила, що у разі схвалення гроші переведуть на цю карту. Перевести в готівку їх можна в будь-якому банкоматі і відразу ж попередила про можливу комісії.

Треба зауважити, що Саші вже доводилося зустрічатися з кредитними організаціями. 3 роки тому він взяв експрес-кредит у банку на покупку телефону. Платежі вносив не вчасно, були прострочення до 10-15 днів, але з горем навпіл кредит все-таки закрив. Тому Олександр переживав, що МФО Быстрозайм може відмовити у наданні мікрокредиту, але отримана через кілька годин смс-ка розвіяла його турботи, бо позику йому схвалили.

Гроші Саша зняв в найближчому банкоматі в той же вечір. Комісія дійсно була, і не малою. За зняття 10000 гривень у Саші втримали близько 300 гривень комісії.

Серед плюсів компанії Быстрозайм Саша виділив незвичайну процедуру оформлення позики на дому, яка виявилася дуже зручною, варіативність способів погашення мікрокредиту. До мінусів відніс занадто великий мінімальний термін кредитування (від 26 тижнів), частоту платежів.