Найшвидший спосіб отримати мікрокредит безробітним

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Отримати мікрокредит безробітним сьогодні дуже складно, але не неможливо, як це було кілька років тому. Конкуренція серед мікрофінансових організацій настільки серйозна, що вони з кожним роком знижують мінімальні вимоги до своїх потенційних позичальників.
В якій організації дадуть мікрокредит безробітним за паспортом? Чи зможуть допомогти поручителі? Дадуть гроші без офіційного працевлаштування? Які способи надання мікрокредиту існують? Що потрібно для отримання позики безробітним? А що якщо у позичальника погана кредитна історія і немає роботи? Є шанс отримати гроші в цьому випадку? Відповіді на найпопулярніші питання наших читачів.

Де можна отримати мікрокредит безробітному?

По ідеї — ніде. З одного боку, серед правил і вимог більшості мікрофінансових організацій до потенційним позичальникам немає умови про обов’язкове працевлаштування. Виходить, що схвалити заявку можуть і безробітним.

З іншого боку, мікрофінансові організації не хочуть ризикувати власними коштами, видаючи позики клієнтам, які не мають доходу. Однак, вихід можна знайти з будь-якої ситуації, в тому числі з цієї.

Якщо ви тимчасово не працюєте, можна вказати в анкеті координати колишнього місця роботи. В цьому випадку слід вибирати такі МФО, де є скоринг та немає перевірок позичальника дзвінками на роботу і контактним особам. При відсутності прострочень про маленькому обмані навряд чи коли-небудь стане відомо.

З іншого боку, ви сильно ризикуєте отримати звинувачення в шахрайстві і цілком реальний термін, якщо МФО дізнається правду, закомизився і подасть заяву в органи. Варто пара тисяч гривень свободи? Це вирішувати тільки позичальникові, який опинився в складному фінансовому становищі і без роботи.

Серед компаній, у яких є скоринг-програма оцінки і немає перевірок (дзвінки на роботу, контактним особам) можна виділити наступні МФО: Moneyveo, Ccloan, Швидко Гроші та ін.

А ось перевіряють клієнтів такі організації, як Credit365, CreditUP та ін

Є й інший варіант — законний. Можна спробувати знайти мікрофінансову організацію, яка погодиться видати позику безробітним з поручительством. Щоправда, проблем з подібним позикою виникне куди більше. По-перше, потрібно знайти компанію, де є кредитні програми з поручительством, що в принципі досить складно. Зазвичай мікрокредити видаються лише за паспортом і не потрібно якесь забезпечення. По-друге, потрібно знайти самих поручителів, які будуть готові ними стати.

Чи дадуть позику з неофіційною роботою?

Звичайно, так! Практично ні в одній мікрофінансової організації немає вимоги про офіційне працевлаштування потенційного позичальника. Головне, аби у клієнта був хоч якийсь дохід, а він постійний, офіційний чи ні, це вже нікого не хвилює.

Мікрокредити безробітним з поганою кредитною історією

Погана КІ + безробітний = 100% відмову — саме так вважають скептики, але отримати мікрозайм безробітним з поганою кредитною історією можна навіть в цьому випадку. Як відомо, позики з поганою КИ видають тільки за програмою поліпшення кредитного рейтингу, яку пропонує MoneyVeo і Ccloan. В таких випадках Вас не буде цікавити мікрокредит до зарплати.

Проте загальну картину псує відсутність роботи. Мікрокредит безробітним з поганою кредитною історією Credit365 точно не видасть, а ось ШвидкоГроші може схвалити заявку. Справа в тому, що в анкеті цієї мікрофінансової організації немає питань про місце роботи. Тому позичальнику навіть не доведеться брехати. Тут можуть схвалити мікрокредит безробітним з поганою кредитною історією на картку або банківський рахунок.